אטרקציות לבת בר מצווה איך בוחרים?

היום תחום האטרקציות לאירועים נחשב למפותח מאוד עד שרבים מאיתנו מוצאים את עצמם הולכים לאיבוד. שווה מאוד לנסות ולערב את כלת או חתן המצווה כדי שתהיה התאמה בין סוג האטרקציות אותן אתם בוחרים לבין התשוקות והאהבות של הילד או הילדה שלכם שזה עתה הגיעו לגיל מצוות המעיד על בגרות, אחריות ועצמאות.

 

  • דוכני מזון- תנור אפייה לפיצות המגיעות עם מגוון תוספות, טאבון ללאפות עם שלל מתבלים, דוכן ברד ומשקאות צוננים, צמר גפן מתוק, דוכן להכנת פופקורן, מכונת נקניקיות, המבורגרים על הגריל, טורטיות במגוון מילויים אלו רק חלק מהאופציות העומדות לרשותכם. שווה לבחור בכמה אופציות של מזון בכדי לשמור על גיוון ולאפשר לכל סוגי הילדים למצוא את עצמם מהבחינה הזו. במידה והאירוע שלכם מתקיים באולם או בגן אירועים כמובן שקייטרינג היא האופציה הטובה ביותר.
  • מתקנים מתנפחים, משחקי וידיאו או משחקי שולחן- תוכלו לבחור למקם בחלל האירוע סוגים שונים של אטרקציות כמו למשל משחקי שולחן- כדורגל, עמדת כדורסל, הוקי שולחן, פינג פונג, מתקנים עליהם אפשר לקפוץ או מתקנים המשלבים מים, מקפצות, משחקי וידיאו שירתקו את הילדים למסך המחשב ועוד. גם כאן שווה לקחת בחשבון שיש ילדים עם אופי קופצני שרק מחפשים להוציא אנרגיה, לשמוח ולרקוד לעומת ילדים קצת יותר מופנמים ושקטים שיעדיפו תחנות או משחק מרוכז.

חדרי בריחה, אולם אירועים, בריכת שחייה- מה אתם מעדיפים?- את החלל שבו תחגגו את בר/בת המצווה יש להתאים לגילאים של האורחים. במידה ובחרתם להפיק אירוע מעורב בו יהיו נוכחים ילדים ומבוגרים כאחד שווה לבצע חלוקה של החלל לשניים. לעומת זאת, במידה ורק ילדים מוזמנים אולי כדאי לבחור בחלל שגם יהווה את האטרקציה המרכזית כמו למשל חדרי בריחה, בריכת שחייה גדולה בה תתקיים המסיבה, לונה-פארק או כל רעיון פעלתני אחר שעולה בדמיומנכם. ניתן גם לשלב סדנאות מדליקות כמו סדנת שוקולד, סדנת בישול וכדומה.

meeting place
Author: meeting place

Leave a Comment