איך חברות הכנסים ישרדו את תקופת הקורונה

חברות הכנסים חטפו סטירת לחי מצלצלת עם פרוץ מגפת הקורונה, הכנסים בוטלו הכסף הפסיק לזרום אך רוב ההוצאות קיימות וממשיכות לרדת בכל חודש בין אם זה השכירות על המשרדים, הליסינג על הרכבים, הארנונה והחזרי ההלוואות שעזרו לעסק לצמוח ולגדול לפני תקופת הקורונה.

בכתבה זו נעסוק כיצד חברות הכנסים ישרדו את תקופת הקורונה אם בכלל, כיצד יצליחו להכניס שוב תזרים מזומנים כלשהו לכיסיהם ואיך יאזנו את ההבדל בין הירידה בהכנסות לגודל ההוצאות.

 

ההתמודדות של חברות הכנסים בקורונה

 

צמצום ההוצאות למינימום אפשרי – ראשית עליהם להתמודד עם גודל ההוצאות, אם בימים תקינים שהחברה עבדה הם יכלו להרשות לעצמם להוציא כספים הרי שהיום במודל החדש שהם יעבדו בו הם צריכים להקטין את ההוצאות משמעותית, זה אומר ראשית להחזיר רכבי ליסינג בחזרה לחברת הרכב, להוציא עובדים לא הכרחיים לחופשות ללא שכר ואף חלק נכבד מהם פשוט לפטר, לנסות ולהגיע להסכם על שכירות נמוכה יותר על משרדי החברה ואם אין הסכם שכזה לחפש אלטרנטיבה זולה יותר ולשבור את הסכם השכירות וכמובן את כל השירותים שמעניקים ספקים בימי שגרה לראות מה הכרחי להמשך קיום החברה ומה אפשר לוותר ולסגור את השיבר.

לקיחת הלוואות בערבות המדינה – בימים אלו עסקים שנקלעו לקשיים יכולים להגיש בקשת הלוואה בערבות המדינה שתסייע להם לצלוח את התקופה ולשלם ריביות נמוכות.

מעבר לכנסים וירטואליים – לסיום מצב הקורונה מצריך חשיבה אחרת, הרי כולם כבר הבינו כי התקהלות היא סכנה ממשית להדבקות ולכן יש לחשוב על פתרון יצירתי שיגרום לחברה להמשיך לעבוד אבל במתכונת אחרת והיא כנס וירטואלי, מצב זה יאפשר לחברה אוויר לנשימה והמשך עבודה.

meeting place
Author: meeting place

Leave a Comment