המקום המושלם לערוך בו פגישת עסקים

אז אתם מתכוננים לפגישת עסקים חשובה אבל אין לכם משרד או לחילופין המשרד שלכם לא מתאים או הולם לפגישת עסקים חשובה שכזו, אז איפה אפשר לעשות פגישת עסקים שהאווירה תתאים, שהמקום יהיה נגיש, שיהיה מה לכבד וקפה טוב לשתות?

בכתבה זו נביא בפניכם את האפשרויות למקום המושלם עבור פגישת עסקים חשובה שלא תשאיר אתכם עם רושם רע בעיני הקולגות איתם אתם נפגשים.

 

המקום המושלם לפגישת עסקים

 

• המיקום הגיאוגרפי – המקום שתבחרו חייב להיות במיקום גיאוגרפי שלא יצריך את הבאים לפגישה נסיעה ארוכה ומתישה כזו שיכולה לגרום להם להיות שליליים עוד לפני תחילתה של הפגישה או לגרום להם לרצות ולצאת מוקדם ככל הניתן ממנה.
• הנגישות לבאים ברכב ולבאים בתחבורה ציבורית – עליכם לחשוב על הבאים ברכב או כאלו שיגיעו בתחבורה ציבורית, האם המקום שבחרתם נגיש עבור כולם?
• אזור שקט יחסית – פגישת עסקים צריכה להיות בסביבה בה הקולות היחידים שישמעו הם קולותיהם של העמיתים לפגישה אז ברוב המקרים שעורכים פגישה לא במשרד שלכם הסיכוי ששקט כזה יושג הוא נמוך, לפחות תשאפו למקסימום שניתן להשיג.
• מקום שניתן לשלוט בו בטמפרטורת החדר – טמפרטורת החדר חשובה מאד לנוחיות המשתתפים בפגישה, אם מודבר על הקיץ הלוהט של ישראל אף אחד לא רוצה להזיע בחליפה שלו ואם מדובר על חודשי החורף הקרים כולם רוצים להתחמם ולהרגיש נעים לכן בחרו במקום בו תוכלו לשלוט בטמפרטורת החדר.
• בית קפה, מסעדה או משרד להשכרה – אחרי כל מה שציינו איפה יהיה המקום המושלם לבחור את פגישת העסקים שלכם?
o אם מדובר על בית קפה השתדלו למצוא בית קפה או שעונה על כל הדרישות הן מבחינת השקט, השליטה בטמפרטורת החדר, המיקום והנגישות שלו לתחבורה ציבורית וחניה לרכבים, או שמאפשר לכם לשכור פינת VIP מתוחמת בתוך שטח בית הקפה.
o אם מדובר על מסעדה חפשו מסעדה בה יש פינת VIP מתוחמת בשטח המסעדה וכי אפשר לשלוט שם בטמפרטורת החדר.
o אם בחרתם במשרד להשכרה וודאו כי יש כיבוד, שהוא נגיש מבחינת המיקום שלו לתחבורה ציבורית וחניה חינם וכי הוא נקי ונעים.

meeting place
Author: meeting place

Leave a Comment