טיפים לעיצוב אירועים

נרות, פרחים, סוכריות צבעוניות בכלי זכוכית מרשימים, אביזרי וינטג’ דוגמת אופניים תקופתיות, מריצה מלאה בחציר – אלו הם רק חלק מפרטי העיצוב בהם אנו נתקלים בתור אורחים באירועים השונים אליהם אנו מוזמנים. הפוסט הבא מתאים דווקא לאנשים עם חוש יצירתיות מפותח משלהם, אלה שרוצים להפוך את האירוע שלהם למיוחד, ליצור את האווירה בעצמם ואפילו אולי לחסוך כמה מאות שקלים בעלויות האירוע. אז איך עושים את זה?

 

שלב ראשוןקונספט

כדאי מאוד להחליט בתחילת התהליך על הקונספט של האירוע, כך תוכלו לבחור את פרטי העיצוב בצורה מושכלת והגיונית אשר תאפשר הרמוניה ושילובים הגיוניים בין צבעים, סגנונות עיצובים ומרקמים. בין אם אתם הולכים על חתונה יוונית, בת מצווה כפרית או מסיבת רווקות בסגנון מרוקאי- ברגע שבחרתם קונספט, הכל הופך הרבה יותר קל.

 

שלב שנירשימת ציוד

הכינו רשימת ציוד שתכלול את כל הפריטים והאביזרים להם אתם זקוקים במטרה לעצב את האירוע על פי הקונספט שבחרתם. מזנונים, שולחנות, מפות, כלים, סוג התאורה, האוכל – אלו ועוד יקבעו את האווירה של האירוע ולכן מאוד חשוב לשים לב לכל הפרטים. זה בדיוק השלב שבו עליכם יהיה להגדיר את התקציב לעיצובו של האירוע שלכם כדי שלא יתקיימו חריגות ואז תתקשו להשלים את שאר האלמנטים.

 

מה אפשר לעשות בעצמנו ואילו שירותים נשכיר מבחוץ?

זה הזמן לעשות סדר ולהחליט אילו עיצובים אתם עושים ממש בעצמכם על ידי רכישה של חומרי הגלם המתאימים ולאילו שירותים או פריטים אתם צריכים ספק חיצוני. ניתן לרכוש בדים, צבעים, רקמות ואפילו להשכיר פריטים ספיציפיים שיאפשרו לכם להשיג את האווירה לה אתם מייחלים. זכרו- חלל מעוצב איננו חלל שעמוס בפריטים אלא חלל שבו כל מרכיבי האירוע משתלבים זה עם זה בהרמוניה. זה בדיוק המקום להפעיל את הדמיון, את היצירתיות שכן בכל מה שקשור לעיצוב אירועים אין גבול לשיגעון ולמקוריות. תוכלו לעצב את האירוע על בסיס סגנון מוזיקה/להקה/זמר שכלת השמחה או הזוג מעריצים, ללכת על נושא מסוים כמו למשל יומולדת 8 של גיבורי סופר-על או לחלופין לעצב את החלל על פי סגנון- קלאסי, אלגנטי, יוקרתי או טבעי. כמובן שיש להתאים את העיצוב לחלל שבו האירוע מתקיים כדי לקיים את הקשר ביניהם.

meeting place
Author: meeting place

Leave a Comment