כיצד תבחרו מקום לאירוע שלכם?

 

לפני שבוחרים קייטרינג, צלם, בגדים, מוזיקה, מעצב, איש תאורה וסאונד, בוחרים מקום לאירוע!. למעשה, המקום אותו נבחר הוא זה שיתן בסופו של דבר את הטון, את האווירה והמראה העיצובי של המקום יאפשר לנו לשלב את כל שאר האלמנטים של האירוע עד לכדי הרמוניה מושלמת. אז מהם הקריטריונים לבחירה?

 

  • כמות האנשים – בעוד יש מקומות שאינם מגבילים את כמות האנשים ולכן תוכלו לבחור האם לערוך בהם אירוע קטן או גדול שכן הם ערוכים לכל מצב, יש גני אירועים ואולמות שעורכים אירועים רק לכמות קטנה של אנשים (עד 100 או 200 איש) בהשוואה לכאלה שמוכנים להתחיל לתכנן את האירוע ביחד אתכם, רק כאשר אתם מראש מתחייבים ל-300 או 350 אנשים. בנוסף, בימים מסוימים בשבוע כמו למשל חמישי בערב, יש מקומות שמחליטים שהם לוקחים אך ורק אירועים מעל 500 איש למשל, בשל הביקוש הרב לקיום אירועים בערב זה. לכן, לפני שאתם מחליטים על מקום, עליכם לדעת פחות או יותר כמו מוזמנים אתם מתכוונים להזמין.
  • חורף או קיץ? – יש מקומות שמתאימים לקיום אירועים בקיץ בעוד אחרים ערוכים לשתי העונות בשל היותם מחזיקים בגן אירועים ואולם באותו מקום. טרם אתם בוחרים את המקום, עליכם לדעת בדיוק את החודש שבו אתם מקיימים את האירוע ולקחת בחשבון פתרונות חימום וקירור על פי מקום זה.
  • מה אתם רוצים ? – טרם אתם ניגשים לבחירת מקום, חשבו מהם הדברים שחשובים לכם. למשל, אם אתם רוצים לבחור את הקייטרינג בעצמכם, לא תוכלו לבחור אולם שבו הקייטרינג מובנה ובו התפריט כבר קיים ולכן כל מה שאתם צריכים זה רק לבחור מבין המנות המוצעות בתפריט. שאלה זו נכונה לתחומים רבים נוספים הקשורים לאירוע שלכם שכן יש מקומות שמספקים לכם את רוב השירותים תחת קורת גג אחת ויש מקומות בהם תשלמו רק עבור המקום ולכן עליכם לקחת זאת בחשבון הן מבחינת התקציב שלכם והן מבחינת הבחירות שיובילו להשלמת האירוע. ההמלצה שלנו הינה לשקול לקחת מפיק או מפיקת אירועים שיסייעו לכם בתהליך בניית האירוע מאלף ועד תף.

 

meeting place
Author: meeting place

Leave a Comment