מפיקים אירוע על הים- כדאי לדעת!

אין נוף יותר מהפנט מנופו של הים. החול, הגלים, השקיעה והבריזה המנשבת על פנינו לפעמים מספיקים ולכן אנו יכולים להשקיע את התקציב שלנו בבחירת קייטרינג ברמה גבוהה, אלכוהול איכותי, מוזיקה טובה שכן העיצוב הטבעי מעשיר את חלל האירוע ולרוב אין צורך בפרחים וביצירת אווירה. הנוף הקסום הופך כל אירוע ליוקרתי אך עם זאת, יש כמה דברים שכן חשוב לשים עליהם דגש, זאת בכדי שהאורחים ירגישו שהם בכל זאת הוזמנו לאירוע בו הושקעה מחשבה ולא למסיבת חוף רגילה.

 

מזג אוויר

רוח באה מן הים…חשוב מאוד לזכור את זה ולכן במידה והאירוע מתקיים ממש על החוף עצמו או למרגלותיו, יש להצטייד באוהלים לבנים מיוחדים שנועדו להגן על האורחים בימים בהם הרוח חזקה במיוחד. בנוסף, במידה והאירוע מתקיים בשעות הצהריים, אותם אוהלים אמורים גם לספק פתרון הצללה מפני השמש החמה. גם אם לא כל כך מרגישים את החום בים בשל הבריזה, בחודשים החמים אחוזי הלחות גבוהים ולכן החום מורגש. יש לקחת בחשבון מאווררים/מזגנים ניידים בכדי למנוע מצב שבו האורחים מזיעים ומרגישים שלא בנוח.

 

נגישות וכל מה שמסביב

עליכם לחשוב על הנוחות של האורחים ולייצר עבורם פתרון חניה נוח בסמוך למקום האירוע. אנו ממליצים לכם להיעזר בחברה המתמחה בהקמת אירועים בטבע זאת משום שיש לחשוב היטב על מיקומם של הדברים בחלל הפתוח החל מעמדת הדיג’יי ומיקומם של השולחנות והכיסאות, דרך שירותי הקייטרינג שתבחרו שחייבים להיות מאורגנים להקמת עמדות מזון בתנאי שטח ועד למערכת התאורה והסאונד שחייבים להיות סופר איכותיים בעיקר בשל התנאים החיצוניים. בנוסף, יש להצטייד בגנרטור שיספק לנו את החשמל לאירוע ולכן חברת המספקת ציוד איכותי לאירועים חשובה כאן מאוד. מכיון וחוף הים איננו ערוך מבחינת התשתית לאירוע יש לחשוב על כל הפרטים שמסביב במטרה שנוכל למקסם את יתרונותיו הרבים של הנוף ולהקים אירוע איכותי.

 

meeting place
Author: meeting place

Leave a Comment