משקה ההתאוששות של הרבלייף

משקה PRO MAX מבית הרבלייף נועד לסייע בבניית השרירים לאחר אימונים. המשקה מכיל כמות נדיבה של חלבונים, גלוטמין וחומצות אמינו מסועפות שרשרת (BCAA).

 

משקה ההתאוששות של הרבלייף

 

לא על החלבון לבדו

בטרם נציג את משקה ה-PRO MAX חשוב לזכור שאמנם חלבון בהחלט משחק תפקיד חשוב בבניית השריר, ואת זה כל ספורטאי צעיר יודע, אך תזונה מאוזנת ונכונה לחיטוב הגוף חשובה אף היא לבניית השרירים. הקפידו לאכול ארוחה איכותית לאחר האימון ושמרו על מאזן קלורי. בניגוד לדעה הרווחת לא באמת קיים חלון הזדמנויות לאחר האימון שבו מומלץ לצרוך את החלבון והפחמימות כך שאתם יכולים לקחת את הזמן ולהכין ארוחה מכובדת ובריאה. על אף האמור שימו לב שאינכם דוחים את הארוחה יתר על המידה ובכל אופן בשום פנים לא מוותרים עליה.

הכירו את ה-PRO MAX

משקה ההתאוששות מבית הרבלייף מיועד להתאוששות לאחר פעילות ספורטיבית כגון אימוני כוח ואימוני סיבולת. המשקה טעים וללא חומרים משמרים, צבעי מאכל או ממתיקים מלאכותיים. ה-PRO MAX מורכב מחלבונים, מי גבינה וקזאין אשר תורמים לבניית מסת שריר לאורך זמן.

לסיכום

מוצרים כמו ה-PRO MAX נועדו לעזור לנו להגיע לתוצאות אופטימאליות מהאימון. בניית מסת שריר מחייבת צריכת חלבון בכמות מספקת שלא תמיד ניתן להשיג מאכילה בלבד. צריכת משקה חלבון יחד עם תזונה נכונה לאורך כל היום תשפר את תוצאות האימון שלכם ותסייע לכם בבניית מסת שריר לאורך זמן.

Author: meeting place

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *