שלשת הערים הפופולאריות ביותר לכנסים

תופתעו אולי לגלות אבל ישראל היא יעד פופולארי לכנסים בינלאומיים, בכל שנה ושנה נערכים בישראל כנסי רפואה, תיירות, גיאולוגיה, זואולוגיה, כנסי מדע ועוד רבים אחרים, אז מהן 3 הערים הפופולאריים ביותר לכנסים אלו?

• תל אביב – תל אביב היא ללא ספק היעד מספר אחת בכל הקשור לכנסים מקצועיים, לרוב היעד הכי פופולארי בעיר הוא גני התערוכה במידה וזה כנס גדול, בכנסים קטנים יותר היכלים, אולמות ובתי מלון הם היעד האופציונאלי יותר. הבחירה בתל אביב לכנס בינלאומי נובעת מכמה סיבות שהן: יוקרה שכן תל אביב מוכרת בכל העולם כעיר תוססת ופעילה, מיקומה הקל, בתי המלון המעולים שבה, התחבורה הציבורית וגם פוליטיקה כיוון ומדינות רבות בעולם מתייחסות לירושלים כמקום בעל מחלוקת, מארגני הכנסים רוצים להימנע ממקרים של ביטולים בגלל נושא פוליטי ותל אביב מוסכמת ברוב על כולם.
• אילת – היעד הכי תיירותי בישראל הוא פעמים רבות היעד הכי מבוקש לכנסים מקצועיים, כך שהמשתתפים בכנס יכולים גם לשלב עבודה וגם הנאה וחופשה על הדרך.
• ירושלים – ירושלים היא עיר מורכבת מאד, מצד אחד היא מוקד עניינם של שלוש הדתות המוכרות ביותר בעולם בעוד מצד שני היא נושא מחלוקת עולמי באשר לשליטה בה בהקשר לצד הפלסטיני, כך שהכנסים שנערכים בירושלים לרוב הם כנסים הנוגעים לדתות, לזרמים פוליטיים כאלו ואחרים, היסטוריה וכ"ו.

 

עוד אתרים שיעניינו אותך:

Yoram Kraus: mountain climbingמסע טיפוס הרים אל ההר המסוכן באירופה – ראיון עם יורם קראוס

יורם קראוס – הקשר הערכי בין טיפוס הרים לניהול פרוייקטים

meeting place
Author: meeting place

Leave a Comment